ATESTACINIAI EGZAMINAI 2022 06 17 – 18

Šių metų birželio 17 – 18 d. saviugdos centre „SeiDo” įvyko tradicinio karate do sportininkų atestacija, kurios metu sportuojantys tradicinį karate do gynėsi aukštesnės pakopos diržus.

Po ilgo pasirengimo sportininkai turėjo galimybę pasitikrinti savo įgūdžius, kuriuos nuosekliai formuoja diena iš dienos, metai iš metų. Vieniems tai buvo pirmasis – balto diržo egzaminas, kiti laikė paskutiniuosius, mokinio kelyje esančius rudus diržus. 

Bendras egzamino lygis buvo labai aukštas. Visi, kas sportuoja tradicinį karate do puikiai žino, kad čia diržus reikia iš tiesų užsitarnauti. Nepakanka tik lankyti treniruotes ir atvykti į egzaminą. Svarbiausia atvykus pademonstruoti savo žinias ir įgūdžius, kurie turi atitikti kiekvienam diržui keliamus tiek kiekybinius, tiek kokybinius reikalavimus. 

Sveikiname visus, kuriems atestacija buvo sėkminga, o kuriems dar kažko pritrūko linkime nenukabinti nosies ir padirbėti ties savo klaidomis. Kiekvienas, tiek išlaikytas, tiek neišlaikytas egzaminas yra mūsų kelionės ir tobulėjimo  svarbi dalis, kuri daro mus stipresniais ir atsparesniais gyvenimo išbandymuose.  Gražios visiems vasaros, o kas lieka Vilniuje, kviečiame sportuoti ir toliau.