ATESTACIJA KYU LAIPSNIAMS, 2023 SAUSIO 20 D.

Pirmoji 2023 metų atestacija mūsų klube praėjo sėkmingai. Šiame etape turėjome gana gausų būrį sportininkų, kurie dėl vienokių ar kitokių aplinkybių negalėjo atestuotis prieš šv. Kalėdas, 2022 metų pabaigoje. 

Egzaminus priėmė pasaulinės tradicinio karate do federacijos (WTKF)  techninio bei teisėjų komitetų narys, juodojo diržo 6 Dan’o meistras, Giedrius Dranevičius. Jam asistavo 2022 m.pasaulio  tradicinio karate do bronzos medalio laimėtojas, juodojo diržo, 1 Dan’o meistras, Dalius Dulevičius. 

Mūsų klube egzaminai yra egzaminai. Jie tokie buvo, yra ir bus. Diržais mes neprekiaujame, tam skirtos kitos vietos. Todėl kiekvienas išlaikęs egzaminus ne tik gali didžiuotis ir džiaugtis įveikta dar viena pakopa karate do kelyje, tačiau ir būti tikras, kad jo lygis atitinka aukščiausius pasaulinius standartus. 

Esant tokiems reikalaviams natūralu, kad tikrai ne visiems iš pirmojo karto pavyksta užkopti  ant sekančio laiptelio, tačiau tai jokiu būdu nėra blogas dalykas. Sportininkai geriau suvokia esminius trūkumus, kuriuos ištaiso treniruočių metu ir juda pirmyn savu tempu. Ši kelionė yra kiekvienam absoliučiai indviduali. Kiekvienas sportininkas juda savu tempu, o mokytojų tikslas įvertinti kiekvieno jų asmeninį augimą, tobulėjimą bei įdėtas pastangas pratybų metu. 

Sveikiname visus laikusius egzaminą ir linkime toliau tobulėti ir mėgautis kelione!