2023 METUS UŽBAIGIAME APDOVANOJIMAIS!

Paskutinis žvilgsnis atgal į 2023 metus nuteikia maloniai. Mūsų klubo pasaulinio garso sportininkas ir mokytojas, Hermis Dranevičius, buvo apdovanotas už iškovotas pergales aukščiausio rango varžybose Lietuvos Sporto Universiteto (LSU) padėka ir vienkartine stipendija.

Šiais metais LSU apdovanojo tik šešis labiausiai tituluotus ir garsinusius Lietuvos vardą sportininkus. Didžiuojamės ir džiaugiamės, kad tarp tokių sporto žvaigždžių kaip lenktyninkas Rokas Baciuška, plaukikas Andrius Šidlauskas ir kiti Lietuvos vardo ambasadoriai buvo atrinktas ir tradicinio karate do atstovas, Hermis Dranevičius. 

Hermis ne tik didelio meistriškumo sportininkas ir treneris ir mokytojas. Jis yra ir Lietuvos Sporto Universiteto 3 kurso didelio meistriškumo sportininkų, atletinio rengimo programos studentas. Žinios, kurias H. Dranevičius įgijo studijuodams jam padeda saugiai siekti maksimalių rezultatų sporto varžybose ir rodyti teisingą kelią jaunimui. 

Mes, tradicinio karate do klubo „Lūšis” bendruomenė nuoširdžiai sveikiname savo mokytoją ir sportininką su visais pasiekimais  ir linkime toliau išlikti pavyzdžiu pozityvaus, teisingo, visuomet trykštančio entuziazmu, žingeidžiai ieškančio žinių, žmogumi!