2023 M. PASKUTINĖ ATESTACIJA KYU LAIPSNIAMS

Paskutinė 2023 metų atestacija kyu laipsniams (diržų gynimas) gruodžio 16 – 17 d. mūsų klube praėjo sėkmingai. Šiame etape turėjome gana gausų būrį sportininkų, kurie buvo pasirengę kvalifikacijos kėlimui ir norėjo save pasitikrinti iki šv. Kalėdų. 

Egzaminus priėmė pasaulinės tradicinio karate do federacijos (WTKF)  techninio bei teisėjų komitetų narys, juodojo diržo 6 Dan’o meistras, Giedrius Dranevičius. Jam asistavo 2023 metų ITKF pasaulio taurės čempionas, WTKF pasaulio taurės vicečempionas bei WTKU 2023 m. Europos vicečempionas, Hermis Dranevičius, 2 Dan.

Mūsų klube egzaminai yra EGZAMINAI. Jie tokie buvo, yra ir bus. Diržais mes neprekiaujame, tam skirtos kitos vietos. Todėl kiekvienas išlaikęs egzaminus ne tik gali didžiuotis ir džiaugtis įveikta dar viena pakopa karate do kelyje, tačiau ir būti tikras, kad jo lygis atitinka aukščiausius pasaulinius standartus, kad jis iš tikrųjų susiformavo tvirtesnius karate do įgūdžius, o ne tik dalyvavo treniruotėse. 

Esant tokiems reikalaviams natūralu, kad tikrai ne visiems iš pirmojo karto pavyksta užkopti  ant sekančio laiptelio, tačiau tai jokiu būdu nėra blogai. Tai nereikia vertinti kaip nesėkmės ar nepasisekimo. Tai tiesiog yra karatekos kelio dalis.  

Egzamino metu sportininkai geriau suvokia esminius trūkumus, kuriuos vėliau ištaiso treniruočių metu ir kiekvienas juda pirmyn savu tempu. Ši kelionė yra indviduali kelionė. Patirtinė kelionė. Iššūkių pilna kelionė. Kiekvienas sportininkas juda į priekį savu tempu, o mokytojų tikslas įvertinti kiekvieno jų asmeninį augimą, tobulėjimą bei įdėtas pastangas pratybų metu. 

Sveikiname visus laikusius egzaminą ir linkime toliau tobulėti ir mėgautis kelione!