Žiemos Taurė 2017

Šių metų vasario 4 dieną Vilniuje vyko tradicinio karate do varžybos "Žiemos Taurė 2017". Tai vienos iš didžiausių ir skaitlingiausių tradicinio karate do varžybų Lietuvoje, kurios savo dalyvių skaičiumi nusileidžia tik Lietuvos tradicinio karate do čempionatui. Šiais metais tradicinio karate do sportininkai varžėsi tiek individualiose, tiek ir komandinėse rungtyse.

Tradicinis karate do yra Budo kovos menas. Visi Budo kovos menai evoliucionavo labai skirtingai nei daugelis sporto šakų. Sporto varžybos savo esme skirtos pramogai, aktyviam laisvalaikiui. Budo kovos menai visų pirma skirti savigynai, asmenybės charakterio tobulinimui sporto varžybas naudojant tik kaip priemonę tikslams siekti.

Tradicinio karate do sporto varžybų pamatas - shiai (testas). Į varžybas sportininkai susirenka ne konkuruoti ar kovoti dėl medalių, o mokytis. Mokomasi suvaldyti emocijas, mokomasi pralaimėti, mokomasi pagarbos, mokomasi padėti bičiuliams, mokomasi analizuoti savo klaidas, mokomasi išlikti kukliems besidžiaugiant pergalėmis. Svarbiausias tradicinio karate do varžybų tikslas - progresas, kurį sportininkai padaro besiruošdami varžyboms ir galimybė maksimaliai objektyviai įsivertinti nueitą kelio atkarpą. Todėl visuomet skatiname žmones dalyvauti varžybose, perlipti savo baimes, įsitikinimus ir drąsiai judėti saviugdos keliu pirmyn.

Labai nuoširdžiai norime pasveikinti klubo "Lūšis" sportininkus už indėlį į klubo taškų kraitį ir iškovotą pirmąją vietą tarpklubinėje įskaitoje!!! Tokiais rezultatais mes džiaugiamės, tačiau kartu prisiimame ir didžiulią atsakomybę. Būti lyderiu, reiškia būti lyderiu visame kame. Mes aiškiai suvokiame, kad stiprūs esame tik tiek, kiek stipri yra mūsų pati silpniausia grandis. Tad nuolatos tobuliname edukacinį procesą, keliame tik pačius aukščiausius reikalavimus savo mokytojams, nuolatos stebime patį pedagoginį vyksmą, kūrybiškai ieškome būdų padedančių atskleisti praktikuojančiųjų tradicinį karate do potencialą.

Dėkojame

visiems už pagalbą organizuojant šią žiemos šventę, dėkojame dalyviams

už stiprią kovinę dvasią ir šiltą atmosferą, dėkojame teisėjams už

kompetetingai atliktą darbą, dėkojame už išsakytas pastabas ir mintis,

kurios leis mums ateityje organizuoti renginius dar tobuliau!