KARATE DO NESIBAIGIA DOJO. PASKAITA DRAUDIMO BENDROVĖS IF… KLIENTAMS.

Spalio 20 d.,  Lietuvos Tradicinio Karate  Asociacijos prezidentas ir mūsų klubo mokytojas, juodo diržo, 6 Dan’o meistras, Giedrius Dranevičius, savo patirtimi dalinosi su draudimo bendrovės IF…kolektyvu ir jų klientais. 

Mokytojas, remdamasis savo asmenine patirtimi, gvildeno vertybinius klausimus, kurie yra ypatingai stipriai išreikšti Budo karate disciplinoje. Ieškojo sąsajų su tuo, kad vyksta ant tatamio ir su tuo, kuo kiekvienas iš mūsų susiduriame savo kasdieniame gyvenime – šeimoje, darbuose, socialiniame rate. 

Paprašytas trumpai pakomentuoti savo susitikimą, mokytojas nedaugžodžiavo: „Puikus ir prasmingas laikas. Šilta auditorija, gyvos, spinduliuojančios akys. Turėjau didžiulį malonumą pasidalinti su žmonėmis nueitu gyvenimo keliu ir jame sukauptomis patirtimis, taip pat žiniomis, kurias gavau iš vienų geriausių pasaulyje Mokytojų. Aš manau, kad mokymuose žinios svarbu, tačiau dar labiau svarbu, kad tos žinios būtų įkvepiančios žmones, skatinančios mąstyti, kurti, ieškoti ir tapti geresniais.”

Džiugu, kad tradicinis karate do praktikuojamas ne tik tarp dojo sienų. Šis menas skirtas gyvenimui. Jis kaip oras, prasismelkia visur, į visas mūsų gyvenimo kerteles. Nuostabu, kad mūsų dojo turi mokytojus, kuriuos vertina ir kviečia ne tik karate do pasaulio bendruomenės nariai.