I - asis pasaulio Budo Karate čempionatas vaikams, Lietuvoje!

Šių metų lapkričio 24 - 25 dienomis Lietuvoje vyks pirmasis pasaulio Budo Karate čempionatas vaikams. Šiame renginyje savo jėgas išbandys per 500 vaikų iš įvairių valstybių, praktikuojančių tradicinį karate do. Iššūkį suorganizuoti tokio mąsto renginį prisiėmė vienas seniausių tradicinio karate do klubų Lietuvoje, "Lūšis". Tarptautinis pripažinimas, klubo sportininkų demonstruojamas meistriškumas turėjo labai daug įtakos renkant vietą šiam renginiui. Už klubo nugaros sėkmingai suorganizuotų 10 Lietuvos tradicinio karate do čempionatų, 17 tarptautinių "Žiemos taurės" varžybų, 2 Europos čempionatai (2003 m. ir 2015 m.) ir 2008 m. pasaulio tradicinio karate do čempionatas.

Pakalbinome klubo vadovą, Lietuvos tradicinio karate asociacijos prezidentą, pasaulinės tradicinio karate do federacijos direktorių ir techninio komiteto narį, 6 Dan'o meistrą, Giedrių Dranevičių.


Turite daug patirties organizuojant tokio ir didesnio mąstelio renginius, turbūt viskas aišku ir paprasta? "Kad aišku, tai faktas, tačiau, kad paprasta - nenorėčiau sutikti. Tai sunkus, kruopštus didelės komandos žmonių darbas. Komunikacija, kuri prasideda likus keliems mėnesiams iki renginio su užsienio partneriais, detalių derinimas, techninių sprendimų paieška, teisėjų rengimas, viešbučiai, transportai, vizos, reglamentai, arena, renginio apipavidalinimas, tai tik maža dalis darbų, kuriuos privalu atlikti laiku, profesionaliai ir ji mažiausiia pastebima. Visa tai labai imlu laikui. Visa tai mes atliekame šalia savo pagrindinių darbų - karate do treniruočių vedimo, paskaitų skaitymo, sportininkų rengimo varžyboms. Žodžiu, laukia daug bemiegių naktų.", baigia savo atsakymą Giedrius.

Kaip viską spėjate? "Mūsų klube labai stipri, tvari bendruomenė. Mes kaip viena didžiulė šeima. Dalinamės viskuo. Žmonės, praktikuojantys šį savigynos meną labai įdomūs, skirtingų profesijų, turintys skirtingų pomėgių. Mes tiesiog kuriame legendą kartu, generuojame idėjas, stengiamės jas įgyvendinti. Vienas pats aš esu niekas. Niekas. Mūsų klubo stiprybė yra komandinėje dvasioje. Kiekvienas mūsų stiprus tam tikroje srityje. Kiekvienas mūsų yra savo srities top profesionalas. Kuomet tarp tokių žmonių užsimezga ryšys, sinergija jie pajėgūs padaryti bet ką! O jei trumpai atsakyti į klausimą - kuo daugiau darai, tuo daugiau spėji. Mažiausiai laiko viskam turi tinginiai. O mūsų filosofija skatina mus tobulėti, kiekvieną kartą atlikti tai ką darome maksimaliai gerai, drąsiai pasitikti iššūkius.

Dėkojame Giedriui už atsakymus ir linkime gražios šventės. Lauksime gražių jaunųjų sportininkų pasirodymų. Mūsų ateitis yra mūsų vaikai. Šviesią ateitį gali kurti tik stiprūs, savimi pasitikintis žmonės. Ir mūsų misija, ugdyti juos tokiais!

Visus kviečiame į šį renginį, lapkričio 25 dieną, kuris vyks Panevėžyje, Cido arenoje!!!

Daugiau detalių rasite čia!